עיריית ירושלים להנהלת הגן הטכנולוגי במלחה:עליכם לפתוח את חניון המגדל כחניון ציבורי לתושבי העיר

 
15/06/2014 נכון לשעה: 14:54
עיריית ירושלים להנהלת הגן הטכנולוגי במלחה:עליכם לפתוח את חניון המגדל כחניון ציבורי לתושבי העיר
החניון ובו 500 מקומות חניה ישרת את התושבים ובאי האזור ואת המבקרים בקניון מלחה, בגן הטכנולוגי ובאירועי הספורט והתרבות בקריית הספורט הבינלאומית במלחה
עיריית ירושלים פועלת לפתיחת חניון במתחם הגן הטכנולוגי במלחה ובו כ- 500 מקומות חניה שישמש כחניון ציבורי לתושבי העיר, המבקרים והמבלים באזור.

בשנתיים האחרונות מנהלת העירייה הליך משא ומתן עם הנהלת הגן הטכנולוגי למימוש הוראות תכנית בניין העיר הקיימת במקום המחייבת פתיחת חניון המגדל בגן כחניון ציבורי.

באזור מלחה ממוקמים אתרים רבים המושכים אליהם קהל רב. קניון מלחה המושך אליו קונים ומבלים רבים, קריית הספורט הבינלאומית הכוללת את איצטדיון טדי המורחב, היכל הפיס-ארנה שיפתח בעוד מספר חודשים ומרכז הטניס, בהם מתקיימים אירועי ענק. בגן הטכנולוגי פועלים מספר מוסדות להשכלה גבוהה כגון האוניברסיטה הפתוחה, שלוחת מכללת קריית אונו בהם לומדים אלפי סטודנטים.

בעירייה מצפים מהנהלת הגן לפעול בהתאם לחוק ולתכנית בניין העיר ולפתוח בהקדם את החניון לציבור ומאמינים כי ניתן להגיע לכך בהסכמה עם הנהלת הגן.

יש לצייין כי במידה והמשא ומתן לא יבשיל לכדי הסדר הפותח את החניון לציבור, העירייה תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת לממש את התב"ע ולפתוח את החניון לטובת הציבור.
 
 
   חזור   
   הודעות נוספות