אולפן הקלטה

אולפני הריטון וחדר חזרות מצויידים היטב, בהם ניתן למצוא את מיטב הטכנולוגיה והציוד להקלטות וחזרות, המרות קבצים גם מוידאו ל-DVD ועוד. ב''אולפני הריטון'' ניתן לקיים הקלטות, חזרות, עריכות, מיקסים והמרות, וכל אלו במחירים מסובסדים ושווים לכל כיס. באולפן מועברים גם קורסי סאונד בסיסיים למתחילים.

מנהל האולפן - שמוליק קובלסקי
שמוליק הינו מחלוצי תעשיית המוסיקה והסאונד בארץ, והוא עובד מעל שלושה עשורים בתחום, במהלך הקריירה שלו עבד עם אמנים רבים ומגוונים. כמו כן, שמוליק הינו מוסיקאי בחסד, וסקסופוניסט מוכשר ביותר. התמחותו מתמקדת בתחום המידי ומערכות הדיגיטל, מודולים, סמפלרים וכו', תחום אשר שמוליק היה בין הראשונים בארץ מתעשיית המוסיקה להכיר ולהתמחות בו. בין השאר, שמוליק ייסד וניהל את הצוללת הצהובה בירושלים במשך כעשור, בנוסף, שמוליק הגיע מתחום הג'אז, והקים אינספור להקות ג'אז בארץ ובעולם, והופיע איתן בכל רחבי העולם. שמוליק הינו האב הרוחני של דורות של מוסיקאים בארץ.
Shmil011@gmail.com

טכנאי סאונד ראשי- רפאל ביברפלד
רפאל עובד בתעשיית המוסיקה והאולפנים משנת 2001. בעברו זכה לעבוד עם אמנים רבים, ביניהם- להקת Salem, אביב גפן, אברהם פריד, מונה רוזנבלום, משה לאופר ועוד רבים אחרים. כמו כן, רפאל עבד ועובד עם מיטב הנגנים בארץ, ביניהם- אבי סינגולדה, אריה וולניץ, אשר פדי, פטר ורטהיימר ועוד רבים וטובים. רפאל מתמחה בפרוטולס ושליטתו בציוד אודיו אנאלוגי זוכה לשבחים רבים בתעשיית המוסיקה.
smrephael@gmail.com

קורסי סאונד:

קורס סאונד למתחילים- בקורס זה התלמידים ילמדו חומר עיוני ותיאורטי לצד הפקה מוסיקלית מעשית. בקורס זה ירכשו התלמידים כלים לתפעל ציוד הגברה (sound reinforcement) ואולפן הקלטות ברמה בסיסית, הן מצד ה- out board (הצד האנלוגי של הסטודיו- מיקרופון, פרה-אמפ, מיקסר וכדומה), והן מצד התוכנות הייעודיות של אולפני ההקלטות. הקורס הזה מתאים גם לדי ג'יים שרוצים להכיר יותר טוב את הצד הטכני בעבודתם. בסיום הקורס יקבלו התלמידים תעודות סיום קורס סאונד מטעם מרכז המוסיקה העירוני ע''ש אלפרט בירושלים.

קורס סאונד למתקדמים
בקורס זה התלמידים ילמדו את התוכנות הייעודיות של אולפני ההקלטות לעומקן (בין השאר- automation, audio processing), ילמדו לבצע מיקסים ומאסטרינג ברמה המעשית. הקורס יעסוק בנושאים ספציפיים יותר כגון: הקמת אולפן ביתי, אקוסטיקה, היכרות בסיסית עם תחום ההגברה (sound reinforcement), הכרת ציוד הקלטות ועוד. בסיום הקורס יקבלו התלמידים תעודות סיום קורס סאונד מטעם מרכז המוסיקה העירוני ע''ש אלפרט בירושלים.
חזור
חיפוש