Connect Jerusalem

Connect Jerusalem


Connect Jerusalem הוא פרוייקט משותף של משרד העלייה והקליטה מחוז ירושלים ושל 'צעירים במרכז' (מרכז לצעירים בירושלים). המטרות העיקריות שלנו הן לספק מוקד שירות מרכזי לכל צורכי העולים החדשים ומשתתפי הסיורים החינוכיים בגילאי 20-35, ובנוסף לאפשר לעולים, ישראלים ותיירים להתחבר באמצעות פעילויות ואירועים חברתיים שמטרתם להכיר את 'ירושלים הצעירה'.
התוכניות שלנו כוללות מגוון רחב של שירותים כגון כתיבת קורות חיים בעברית, התייעצות עם עו''ד לפני חתימה על חוזה שכ''ד, סדנאות פיננסיות, סיוע בהערכת תעודות ממוסדות אקדמיים של מדינות זרות ועזרה במציאת מקום המגורים המתאים ביותר עבורך מאנשים שגרים בירושלים.
אנו מציעים גם פעילויות חברתיות בקבוצות, כגון אנסמבל קלאסי לחובבי המוסיקה, DramaAmerica – קבוצת תיאטרון לדוברי ספרדית, RJerusalem – קבוצה של דוברי רוסית פעילים, סבב בארים לצעירים בוגרים ואירועי תרבות נוספים.
מאז היווסדו ב-2013, Connect Jerusalem שואף לעזור לעולים צעירים, לצעירים ירושלמים ולתיירים בסיורים חינוכיים באמצעות שירותי סיוע בתחומי החינוך, התעסוקה, היזמות העסקית והקשרים החברתיים. על ידי סיוע לעולים חדשים באמצעות שירותים אלו, Connect Jerusalem תרם להצלחת הקליטה ולהגברת הקשרים החברתיים בקרב צעירי ירושלים.

עשו לנו 'לייק' בפייסבוק: Connect Jerusalem

טלפון: 02-623-2224 שלוחה 109

דוא''ל:connectjerusalem@gmail.com

''צעירים במרכז'', שכונת מוסררה
שבטי ישראל 22
02-6232224/104 
  
 
חזור
חיפוש